22.01.2020 - Emlak magazin, emlak haberleri, konut projeleri

Atılım Fuarcılık ve Elan Expo işbirliği ile düzenlenen IREXPO, 25-27 Nisan tarihleri arasında IRAK/ Bağdat’ta gerçekleşecek.

Atılım Fuarcılık ve Elan Expo işbirliği ile düzenlenen IREXPO, 25-27 Nisan tarihleri arasında IRAK/ Bağdat’ta gerçekleşecek.

Gayrimenkul sektörünün uzun süredir beklediği müjdeli haber geldi!

Türkiye’de yabancıların vatandaşlığa geçişi için gereken asgari taşınmaz bedeli 1 milyon dolardan250 bin dolara çekildi. Yani bu kararla Türkiye’den 250 bin dolara konut alan bir yabancıyatırımcı, Türkiye vatandaşlığına da hak kazanacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, son5 yılda yabancıya 12 milyar dolarlık satış yapıldığını belirterek, “Bu düzenlemeyle birlikteyabancıya satış atağa kalkacaktır. Son 5 yılda yapılan satışın önümüzdeki 1 yılda yapılacaktır”dedi. Bakan Kurum, 2019’da 10 milyar dolarlık satış yapılabileceğini söyledi.Yeni düzenlemelerle beraber TÜİK rakamlarına göre, Türkiye’de son beş yılda yabancılara yapılankonut satışları % 82,5 artış kaydetti. Satış oranlarında Iraklılar, %17’lik payla birinci sıraya oturdu.

Azerbaycan’da tek Uluslararası yatırım ve Gayrimenkul fuarını RECEXPO’yu yıllardır başarı iletamamlayan Atılım Fuarcılık, sizlere yeni pazarlar sunmak için hem dijital hem de gelenekselpazarlama ve tanıtım ağını genişletmeye devam ederek, IREXPO fuarı ile 2019 yılında önemli işbağlantılarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu fuarda yer alacak tüm katılımcılar stratejik işortaklıkları arayan üst düzey ziyaretçilerle buluşarak yeni fırsat kapılarını açma fırsatına sahipolacaklar.

25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Bağdat’ta gerçekleşecek olan fuar, yeni pazarlardaprojelerini tanıtmak ve satmak isteyenler için etkin bir ticaret platformu olarak hizmetvermeyi sürdürecektir.

Gayrimenkulden daha fazlası…

Fuarla eş zamanlı gerçekleştirilecek olan Rebuild Mousul Gayrimenkul ve inşaat sektörününliderlerini tek çatı altında toplayarak oluşturduğu güçlü sinerji ile sadece Iraktan değil, yurtdışından önemli yatırımcıları da etkinlikte buluşturmayı hedefliyor.

Fuarla ilgili son güncellemelerden haberdar olmak ve fuarımızda katılımcı olmak için www.iraqrealestateexpo.com ziyaret edebilirsiniz.

Fuar Ismi: IRAQ REAL ESTATE EXPO (ULUSLARARASI GAYRİMENKUL VE YATIRIM FUARI)

Fuar Tarihleri: 25-27 April 2019

Ziyaret Saatleri: 10:00 – 18:00

Fuar Alani: Baghdad Int. Fair Ground, Dimashq St. Baghdad – IRAQ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. Bu habere ilk yorumu sen yapabilirsin.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
BU YAZIYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ