12.07.2020 - Emlak magazin, emlak haberleri, konut projeleri, Emlak, Gayrimenkul

Ünlü şarkıcı Rihanna villasını sattı! İşte Rihanna’nın villası ve dudak uçuklatan fiyatı…

Ünlü şarkıcı Rihanna villasını sattı! İşte Rihanna’nın villası ve dudak uçuklatan fiyatı…

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna magazin gündeminde yerini korumaya devam ediyor. Kıyafetleriyle ve şarkılarıyla her zaman ön plan olan Rihanna son zamanlarda sevgilisi Suudi milyarder Sevgilisi Hassan Jameel ile aşk yaşıyor. Gerçek ismi Robyn Rihanna Fenty olan şarkıcının çıkardığı kozmetik markası da hayranları tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Son 1 yıldır Londra’da yaşayan Rihanna Hollywood’da bulunan villasını kiraya vermeye karar verdi. Her zaman lükse düşkünlüğü ile bililnen Rihanna’nın villasını görenler inanamadı. Lüks villasının kapılarını açan Rihanna’nın istediği kira ücreti ise herkesi şoke etti. İşte Rihanna’nın kiraya verdiği lüks villası ve kira ücreti…

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna magazin gündeminde yerini korumaya devam ediyor. Kıyafetleriyle ve şarkılarıyla her zaman ön plan olan Rihanna son zamanlarda sevgilisi Suudi milyarder Sevgilisi Hassan Jameel ile aşk yaşıyor.

Gerçek ismi Robyn Rihanna Fenty olan şarkıcının çıkardığı kozmetik markası da hayranları tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.Son 1 yıldır Londra’da yaşayan Rihanna Hollywood’da bulunan villasını kiraya vermeye karar verdi.Her zaman lükse düşkünlüğü ile bililnen Rihanna’nın villasını görenler inanamadı.Lüks villasının kapılarını açan Rihanna’nın istediği kira ücreti ise herkesi şoke etti.

İşte Rihanna’nın kiraya verdiği lüks villası ve kira ücreti…

Yaklaşık 1 yıldır Londra’da yaşayan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Hollywood’da bulunan lüks villasını 28 bin pound (yaklaşık 200 bin TL) karşılığında kiraya verdi.İçinde sinema salonu, altı yatak odası ve sekiz banyo bulunan ev ihtişamıyla ağızları açık bıraktı.

Lüks mobilyalar, şık armatürler ve oldukça iddialı misafir odaları bulunan evini kiraya veren Rihanna, İngiltere’ye taşınma kararını The New York Times’a şu sözlerle anlatmıştı:

Blok etrafında dolaşmayı seviyorum, bu magazincilerden gizlememi kolaylaştırıyor.

Kaynak:Sabah Gazetesi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. Bu habere ilk yorumu sen yapabilirsin.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
BU YAZIYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ