24.03.2020 - Emlak magazin, emlak haberleri, konut projeleri

Dumankaya Hi-Fit

ADRES
Hoşdere - Bahçeşehir Yolu No:22 (Bahçeşehir 2. Kısım Boğazköy Girişi) Bahçeşehir, Esenyurt / İstanbul
TELEFON
444 7 222
WEB SİTESİ
www.dumankaya.com/

 

PROJE HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yalnızca sağlık ve zindeliğin değil, şehrin de merkezinde olmak isteyen herkes burada buluşuyor.

Hi-Fit, Türkiye’de ilk kez tasarlanan ayrıcalıklı konsepti ile yalnızca bir rezidans değil, her anında kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir yaşam tarzı sunuyor.

Home Fit konsepti ve panoramik manzaralı stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireleri ile sağlık ve zindelik dolu bir yaşam sunan Hi-Fit, 28 ve 32 katlı 2 görkemli kulesi ile İstanbul’un son yıllarda büyük gelişme gösteren yerleşim merkezlerinden Bahçeşehir Esenyurt’ta yükseliyor.

Hem Atatürk Havalimanı’na hem de yapılmakta olan 3. havalimanına yakınlığı ile çok yüksek bir “yatırım değeri” sunan Hi-Fit, Dumankaya projelerine özel IQ Platformu ile her dairede spor ve sağlık ile teknolojinin kusursuz birleşimini vadediyor.

Home Fit konseptinin sunduğu size özel ayrıcalıklarla spor artık hayatınızın her anında…

Hi-Fit, Home Fit konsepti ile günümüz şartlarında, yoğun tempo içinde spor yapmaya vakit ayırmanın zorluklarını ortadan kaldırıyor. Sporu zaman alan bir aktivite olmaktan çıkarıp daha mobil hale getirerek yaşamınızın merkezine yerleştiriyor. 4.500 m2 ’lik bir alanda kurulan bölgenin en büyük spor kompleksi Athletic-o Sports Club’da sizi uzman eğitmenler eşliğinde yapabileceğiniz sayısız spor aktivitesi bekliyor.

Fitness, squash, basketbol, pilates, kapalı ve açık yüzme havuzu ve grup dersleri ile hayallerinizin ötesinde spor seçeneklerinden size özel belirlenen süre boyunca ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Hi-Fit’in yaşamınıza kattığı spor yalnızca Athletic-o Sports Club ile sınırlı değil. Athletic-o TV ile evinizde de tüm ders programlarına ve sağlıklı yaşamla ilgili merak ettiklerinize yalnızca kumandanız vasıtasıyla ulaşabilecek, eğitmenler denetiminde tüm bireysel ve grup derslerini evinizin konforunda yapabileceksiniz.

Sağlığınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızda Home Fit ayrıcalıkları yanınızda

Tıbbi Danışma: Tıbbi ihtiyaçlarınızda uzman doktorlar, IQ Platformu üzerinden aktarmış olduğunuz tıbbi bilgilerin tümünü analiz ederek en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlar.

Acil Ambulans Yönlendirme: Sizin ya da evinizde ikamet eden yakınınızın, bina sınırları içerisinde oluşacak rahatsızlık ya da kaza anlarınızda yılda 1 defa ücretsiz olmak üzere, en yakın hastaneye nakli gerçekleştirilir.

İlaç Gönderimi: Doktor tarafından reçeteli ve onaylı acil ilaçları bulamamanız halinde yılda 1 kez ücretsiz olarak, bunun dışında ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ise ücreti karşılığında Dumankaya IQ Platformu üzerinden ilaç alımı ve gönderimi yapılabilmektedir.

Anne ve Yeni Doğan Bebek Servisi: Yeni doğum yapmış daire sakininin talebi üzerine annenin yaşadığı konuta; · Anne ve bebeğinin her türlü sağlık hizmetleri ve bakımı, · Anneye bebek bakımı ve beslenmesi eğitimi, · Sarılık durumlarında fototerapi tedavisi sağlanması konularında uzman sağlık görevlileri yönlendirilecektir.

Diyetisyen Destek ve Sağlıklı Beslenme Danışma Hattı: Yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenebilmeniz için, yemek listelerinin hazırlanması, yiyeceklerin sağlığa uygun tekniklerle pişirilmesi, depolanması ve tüketilmesi, yanlış beslenme alışkanlıklarının tespiti, çeşitli hastalık durumlarındaki bireyler için uygun  diyet planlarının hazırlanması gibi konularda telefonda bilgi, danışma ve organizasyon hizmetleri alabilirsiniz.

Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit
Dumankaya Hi-Fit

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ