10.07.2020 - Emlak magazin, emlak haberleri, konut projeleri, Emlak, Gayrimenkul

Seapearl Atakoy

ADRES
SeaPearl Tanıtım Ofisi Ataköy Sahil yolu No:1 Rauf Orbay Caddesi Bakırköy/İstanbul
TELEFON
444 98 00
WEB SİTESİ
www.seapearlatakoy.com/

 

PROJE HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Göz alıcı mimari

En iyiyi ve her yönden mükemmeli arayanlara ayrıcalıklı bir yaşam sunan SeaPearl Ataköy, mimari açıdan da farkını yansıtıyor. Her türlü detayın düşünüldüğü yaşam alanları, titizlikle tasarlanan balkon ve yemyeşil terasları, estetik görünüme sahip bloklarıyla proje, prestij sahiplerinin tüm beklentilerini karşılıyor.
SeaPearl’de farklı zevklere hitap eden dört blok yer alıyor. Blok alt katlarındaki toprak hakimi rengi üst katlara gittikçe gri ve mavi tonlara dönüşerek gökyüzüne doğru uzanıyor.

Ataköy’e bakan arka cephede, modern malzemelerle tasarlanmış görkemli girişler bulunuyor. Bu mimari yaklaşım, cephenin asli yapısını oluşturan Selçuklu motifinin modern yorumuyla perçinleniyor.

Hikâyenin ardındaki marka

1943 yılından bu yana, Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe daima güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olan Kuzu Grup, önce kurulduğu bölgede daha sonra da büyüyerek tüm yurtta kalkınmanın dinamiklerine destek verdi.

Kuzu Grup, çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması, sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli ve ilham veren kültürel dokusuyla insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işinde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştı. İnşaat sektöründe kalite ve güven Kuzu Grup, inşaat sektöründe de farkını ortaya koymuştur.

İstanbul’da Spradon Evleri, Spradon Kuleler, Spradon Teras Evler, Spradon Residence, Spradon Quartz,

Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy
Seapearl Atakoy

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ