18.10.2019 - Emlak magazin, emlak haberleri, konut projeleri

Marmara Forum Alışveriş Merkezi’ne yeni müdür

Marmara Forum Alışveriş Merkezi’ne yeni müdür

İstanbul Bakırköy’de, ulusal ve uluslararası 300’ü aşkın marka ile ziyaretçilerine eşsiz bir AVM deneyimi yaşatan Marmara Forum’un müdürlüğüne, sektörün deneyimli isimlerinden Meriç Kaptan atandı. 2014’ten beri başkentte Gordion Alışveriş Merkezi’nin müdürlüğünü yapan Kaptan, Marmara Forum’un yeniden yapılanma sürecine liderlik edecek.

DÜNYA çapında 14 ülkede 110’un üzerinde, Türkiye’de ise 14 AVM’yi bünyesinde bulunduran, alışveriş merkezi dünyasının lideri konumundaki Multi Corporation Grubu’na bağlı Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nin müdürlüğüne Meriç Kaptan atandı. İstanbul Bakırköy’de, 135 bin metrekare kiralanabilir alanında, 300’ü aşkın ulusal ve uluslararası marka ile ziyaretçilerine hizmet veren Marmara Forum’un yeni müdürü Meriç Kaptan, Marmara Forum’un gücüne güç katacak yeniden yapılanma sürecine liderlik edecek ve toplumsal faydaya hizmet sunan yeni nesil projeleri yönetecek.

AVM yönetiminin her kademesinde yer aldı

Organize perakende sektörünün deneyimli isimlerinden olan Kaptan, Ankara Yükseliş Koleji’nden mezun olduktan sonra, 1998 yılında İş Yönetimi ve Turizm İşletmeciliği lisanslarını Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladı. Lisans eğitiminde işletme politikaları, inovasyon ve dijitalleşme konularında akademik çalışmalar içerisinde de yer aldı. Lisans eğitimine işletme fakültesinde devam eden Meriç Kaptan, ABD merkezli W.L. Gore & Associates ve Türkiye çapındaki 16 Büyükşehir Belediyesi’nin pazar araştırma projelerine liderlik etti. Kaptan, Profesyonel iş yaşamına, 2000 yılında Boyner Grubu’nda insan kaynakları yönetimi ile başladı. 2004 yılında da

Armada Alışveriş Merkezi yönetim ekibine katıldı.

Meriç Kaptan 2007 yılında Panora Alışveriş Merkezi’nin Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi ve 10 milyon müşteriye kapılarını açan bir organizasyonun lansman sürecini yönetti. Akabinde de Türkiye’nin engelli dostu deneyim sunan ilk AVM’lerinden Taurus AVM’nin açılış sürecinde yeni marka konumlandırma çalışmalarını yürüttü.

Gordion AVM’nin stratejik yeniden yapılanma projesi kapsamında, inovatif iş model yönetimi odaklı yaklaşımıyla hem kiralama hem de mimari birimlere öncülük ederek, varlık yönetiminin beklentilerinin üzerinde sonuç alınmasını sağladı. Meriç Kaptan, AVM yönetimi sektöründe muhtelif STK kuruluşlarında görev almış, geçmişindeki profesyonel tenis hayatı ve katıldığı birçok profesyonel gelişim programlarının yanı sıra, kişisel farkındalık ve bireysel gelişim konularında da eğitim almış, gönüllü olarak mentorlük ve koçluk yapmaktadır.

Marmara Forum hakkında:

Türkiye nüfusunun her yıl %30’undan fazlasını misafir eden ve 2 milyara koşan cirosuyla sadece avm yönetimi sektöründe değil organize perakendenin can damarlarından birisi olarak stratejik öneme sahip olan Marmara Forum, 135 bin metrekare kiralanabilir alanında 300’ü aşkın ulusal ve uluslararası marka, 13 bin metrekarelik eğlence alanı ve 5.000 metrekarelik manzaralı teras alanı ile yeni deneyimlerin ve heyecanların adresi. Kiralanabilir alanının 25 bin metrekaresini eğlence ve teknolojiye ayıran Marmara Forum, aralarında Türkiye’nin ilk ve tek 4DX teknolojisine sahip salonların da olduğu, toplam 16 sinema salonuyla, Türkiye’nin en fazla salona sahip sinemasını bünyesinde barındırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. Bu habere ilk yorumu sen yapabilirsin.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
BU YAZIYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ