13.07.2020 - Emlak magazin, emlak haberleri, konut projeleri, Emlak, Gayrimenkul

ÇEKMEKÖY MERKEZ MAHALLESİNDE SATILIK DAİRELER

ÇEKMEKÖY MERKEZ MAHALLESİNDE SATILIK DAİRELER

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık sıfır kerediye uygun daireler. İskanı alınmış Kat mülkiyeti tapulu. Sıfır oturuma hazır

Çekmeköy merkez mahallesinde satılık daireler.

Bahçe katı: İki oda,  Salon, Mutfak, Banyo wc, Asansör bahçe kata iniyor, Bahçe kat atdınlık toprağa gömülü değildir, Bahçe yanlızca bahçe katı sahibine ait,  Bahçe 3 mete en yaklaşık 40 metre boy. Bahçe katı su basma ihtimali yoktur.

Çekmeköyde satılık bahçe katının satış fiyatı   250.000 TL.

Çekmeköy de satılık giriş katı daireler: Giriş katı daireler yoldan düz giriştir merdiğen yoktur. Dairemiz 90 metre iki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc. Giriş katı daire arka bahçe ve yan bahçeden bir  kat yukardadır. Ön bahçede toprakla ilgisi yoktur.

Çekmeköyde satılık giriş katı daire satış fiyatı:  275.000 TL.

Çekmeköyde satılık ara katı daireler: Çekmeköy merkez mahallesinde satılık ara katı daire. İki oda, Salon, Mutfak, Banyo wc, Asansörlü, Balkonlu, Çekmeköyde satılık ara katı daireler  6 adet aynı binada.

Çekmeköyde satılık ara katı dairelerin satış fiyatı: 300.000 TL.

Çekmeköy de satılık dubleks daireler: Bu projede satılık 3 adet dubleks daire vardır. Daireler giriş katı 85 metre iki oda, salon, mutfak banyo wc ve balkon vardır. Salondan üst dublekse çıkılıyor.  Dubleksde Salon, iki oda, Banyo wc ve teras vardır. Asansörlü mantolamalı bina. Deprem yönetmeliklerine uygun olarak yapılmıştır.

Çekmeköyde satılık dubleks daireler satış fiyatı 450.000 TL.

Çekmeköy deki yeşil ormanlara yakın sakin temiz havasıyla ev alınacak bir yaşam alanıdır. Bu proje Çekmeköy otobüs duraklarıbıb son durağına yaklaşık 250 metre mesafededir. Ümraniye Çekmeköy münübüs durağınada 250 metre mesafededir.

Ekinox Gayrimenkul  0542 272 50 04  bilgi@ekinoxgayrimenkul.com

Web sayfamızı ziyaret ediniz Tıklayınız:  http://www.ekinoxemlak.com/cekmekoy-merkez-mahallesinde-satilik-daireler/

cekmekoyde-satilik-daireler-2-1

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. Bu habere ilk yorumu sen yapabilirsin.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
BU YAZIYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ